telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Літературний вечір сумського гумориста і сатирика Григорія Єлишевича

Напередодні Дня сміху у меморіальному Будинку-музеї А.П.Чехова в м. Суми відбувся літературний вечір сумського гумориста і сатирика, члена національної спілки письменників України Григорія Єлишевича.

Відповідаючи на запитання присутніх про себе, гість розповів, що народився у Конотопі, освіту здобув у Сумському педінституті, вчителював у Великій Чернеччині. Переїхавши до Сум, довгий час працював у редакції районної газети «Вперед». Друкувався у республіканській періодиці, зокрема, у славнозвісному журналі «Перець».

За словами  Григорія Львовича, до свого виступу у музеї він включив усе найсмішніше і взагалі «най-най», що викликало щирі усмішки слухачів. Різнобічно обдарований літератор, Григорій Єлишевич представ перед запрошеними в музей шанувальниками поезії як бард. Маючи приємного тембру голос, від виконав декілька ліричних пісень, створених на власні слова і музику. Дякуючи гостю за імпровізований концерт-розповідь, присутні побажали поету нових дотепних усмішок у нових книжках.

{gallery}2013/20130401-act1{/gallery}

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top