telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Створено Організаційний комітет з підготовки та проведення на Сумщині Дня охорони праці

У квітні на Сумщині пройде місячник охорони праці, девіз якого «Дню охорони праці в Україні – без травм і аварій!»

Його кульмінацією стане дата – 28 квітня, що відзначається, згідно з Указом Президента України, як Національний день охорони праці. Натомість, основні урочистості, за особливості цьогорічного календаря, відбудуться напередодні – 25 квітня.

Серед основних заходів, запланованих Організаційним комітетом за ініціативи територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області, варто виділити організацію оглядів-конкурсів з охорони праці серед підприємств, та підведення їх підсумків із визначенням і заохоченням переможців – кращих трудових колективів Сумщини. У рамках місячника заплановано проведення семінарів-нарад та круглих столів з питань промислової безпеки та охорони праці.

Планується всебічне висвітлення у засобах масової інформації заходів, що заплановані, та загальних питань щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці, виконання регіональних програм з питань охорони праці, матеріалів про рівень і причини аварійності, виробничого травматизму і професійних захворювань. Напередодні Дня охорони праці запланована участь керівника територіального управління Держгірпромнагляду у прямому ефірі на одному з місцевих телеканалів, а у фойє теруправління відкриється тематична фотовиставка «Вони – за безпечну працю».  

Нинішнє відзначення Дня охорони праці на Сумщині також не обійдеться без своєрідної «родзинки». Кожного року теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області намагається втілити у життя щось неординарне або ж прем’єрне. Минулі роки це був КВН серед команд промислових підприємств області, «Алея охорони праці» у Шостці,  Перший пісенний фестиваль-конкурс аматорських колективів підприємств, організацій та установ «Пісня в душі – безпека на виробництві». Цього року теруправління вирішило запозичити ідею популярної телевізійної програми одного з провідних українських телеканалів, де ведуча інтерактивом оцінює якість обслуговування у закладах харчування. Тільки замість відповідної таблички, переможці конкурсу на краще безпечне робоче місце отримають ексклюзивний вимпел «Тут працювати безпечно – Держгірпромнагляд рекомендує!»

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top