telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До уваги працівників органів місцевого самоврядування, державних службовців та бізнесменів області!

Інститутом конкурентного суспільства розпочато впровадження загальнонаціонального Проекту «Лідери для України», керівником якого є Віце-президент Інституту конкурентного суспільства, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор Тимофій Мотренко.

В рамках реалізації Проекту при Інституті розпочав роботу Центр розвитку лідерства – інформаційно-освітній ресурс з доступом до кращої міжнародної експертизи з питань розвитку лідерства, який поширює та примножує знання й досвід у цій сфері шляхом ексклюзивної співпраці з всесвітньо відомими «центрами лідерства»: CenterforCreativeLeadership(CCL – Центр креативного лідерства, США) та Московською школою управління СКОЛКОВО (Росія). Центром розроблено Програму персонального розвитку для лідерів-управлінців на регіональному рівні, спрямовану на розвиток та вдосконалення їх управлінської спроможності.

Програму підготовлено з урахуванням накопиченого колективом Центру за роки роботи у Головному управлінні державної служби України та Школі вищого корпусу державної служби при Головдержслужбі України досвіду проведення у 2010 – 2011 роках аналогічних заходів у регіонах, вивчення навчальних потреб вищого корпусу державної служби, а також кращої світової практики підготовки лідерів на державній службі, в органах місцевого самоврядування та бізнес-секторі. Програма розрахована на керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також на топ-менеджерів ключового бізнесу в регіоні.

Основне завдання Програми – посилення ключових управлінських та лідерський компетенцій, персональної ефективності її учасників, опанування ними практичних навичок та вмінь з метою подальшої розробки та впровадження реформ в Україні.

Крім цього, в рамках Програми передбачено організацію майстер-класу, який буде проведено авторитетними особами в суспільстві та світі, що вже зробили власну кар'єру і внесли чималий внесок у розвиток лідерського та управлінського потенціалу в Україні – Ю.І.Єхануровим, А.В.Толстоуховим та Т.В.Мотренком.

За більш детальною інформацією можна звертатись до керівника Центру розвитку лідерства Ольги Горуненко, тел. (044) 468 45 36, моб. (097) 494 73 14, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top