telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

До уваги працівників органів місцевого самоврядування, державних службовців та бізнесменів області!

Інститутом конкурентного суспільства розпочато впровадження загальнонаціонального Проекту «Лідери для України», керівником якого є Віце-президент Інституту конкурентного суспільства, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор Тимофій Мотренко.

В рамках реалізації Проекту при Інституті розпочав роботу Центр розвитку лідерства – інформаційно-освітній ресурс з доступом до кращої міжнародної експертизи з питань розвитку лідерства, який поширює та примножує знання й досвід у цій сфері шляхом ексклюзивної співпраці з всесвітньо відомими «центрами лідерства»: CenterforCreativeLeadership(CCL – Центр креативного лідерства, США) та Московською школою управління СКОЛКОВО (Росія). Центром розроблено Програму персонального розвитку для лідерів-управлінців на регіональному рівні, спрямовану на розвиток та вдосконалення їх управлінської спроможності.

Програму підготовлено з урахуванням накопиченого колективом Центру за роки роботи у Головному управлінні державної служби України та Школі вищого корпусу державної служби при Головдержслужбі України досвіду проведення у 2010 – 2011 роках аналогічних заходів у регіонах, вивчення навчальних потреб вищого корпусу державної служби, а також кращої світової практики підготовки лідерів на державній службі, в органах місцевого самоврядування та бізнес-секторі. Програма розрахована на керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також на топ-менеджерів ключового бізнесу в регіоні.

Основне завдання Програми – посилення ключових управлінських та лідерський компетенцій, персональної ефективності її учасників, опанування ними практичних навичок та вмінь з метою подальшої розробки та впровадження реформ в Україні.

Крім цього, в рамках Програми передбачено організацію майстер-класу, який буде проведено авторитетними особами в суспільстві та світі, що вже зробили власну кар'єру і внесли чималий внесок у розвиток лідерського та управлінського потенціалу в Україні – Ю.І.Єхануровим, А.В.Толстоуховим та Т.В.Мотренком.

За більш детальною інформацією можна звертатись до керівника Центру розвитку лідерства Ольги Горуненко, тел. (044) 468 45 36, моб. (097) 494 73 14, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top