telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Новини від сумських прикордонників

20121012-act03

*Інформація про можливе незаконне переміщення через державний кордон вантажу м'яса та товарів народного споживання до правоохоронців надійшла завчасно.

Тож у ході несення служби спільним прикордонним нарядом за кілька метрів від кордону неподалік н.п. Мезенівка, що у Краснопільському районі, було затримано два автомобіля «КАМАЗ» та одного з водіїв, інший водій, не бажаючи понести відповідальність, зник на території України.

В одному з автомобілів виявлено електроінструменти, в іншому – м'ясо виробництва Бразилії, всього 508 коробів загальною вагою близько 13 тонн. Усе передано співробітникам Сумської митниці.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затриманому водію, жителю Харківської області, доведеться понести відповідальність згідно із чинним законодавством. На даний час проводяться заходи щодо пошуку іншого водія.

** Старовинну книгу кінця ХІХ століття виявлено під час прикордонно-митного контролю транспортного засобу російської реєстрації в пункті пропуску «Бачівськ».

Водій автомобіля «SuzukiGrandVitara», громадянин Російської Федерації, для проходження контролю на виїзд з України в пункті пропуску спрямував авто спрощеною смугою руху. Але дещо знервована його поведінка викликала підозру у прикордонників і автомобіль було виведено із загального потоку для проведення поглибленого огляду. Спільним прикордонним нарядом у задній кишені сидіння водія виявлено книгу «РОДНОЕ СЛОВО» 1885 року видання, яка, вірогідно, становить культурну та історичну цінність. Громадянин пояснив правоохоронцям, що він віз її додому для власної колекції.

Книгу вилучено встановленим порядком. А ось чи представляє вона історичну та культурну цінність, встановить відповідна експертиза. Громадянину Російської Федерації доведеться понести відповідальність згідно із чинним законодавством.

*** Речовину рослинного походження виявлено завдяки вмілим і рішучим діям прикордонного наряду «Огляд транспортного засобу» під час прикордонно-митного контролю поїзда сполученням «Миколаїв-Москва» в пункті контролю «Хутір-Михайлівський» .

Під час огляду одного з вагонів поїзда, в купе відпочинку провідника, інспектором прикордонної служби було помічено нервову поведінку службового собаки. У результаті поглибленого огляду, в міжстелевому просторі виявлено поліетиленовий пакунок з близько70 грамами речовини рослинного походження темно-зеленого кольору,яка за зовнішнім виглядом схожа на марихуану, - власник не встановлений.

Пакунок вилучено встановленим порядком. Чи є речовина дійсно наркотичною – встановить відповідна експертиза.

{gallery}20121012-act03{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top