telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сімсот тисяч не задекларованих рублів виявлено в пункті пропуску «Велика Писарівка»

20121011-act01

За інформацією прес-служби Сумського прикордонного загону, в пункті пропуску «Велика Писарівка» прикордонним нарядом «Спільна оглядова група» у громадянки Російської Федерації виявлено валюту в розмірі 700 000 рублів Російської Федерації.

Під час проходження громадянкою прикордонного контролю на вхід в Україну, прикордонники помітили знервовану поведінку жінки. Виходячи з аналізу та оцінки ризиків, охоронці рубежів ініціювали проведення спільного огляду особистих речей даної громадянки, в ході якого в кармані сумки було виявлено не задекларовану валюту в розмірі 700 000 тисяч рублів Російської Федерації.

Виявлені кошти вилучено встановленим порядком та передано співробітникам Сумської митниці.

{gallery}20121011-act01{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top