telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

«На хвилях класичної музики»

20121005-act0

3 жовтня 2012 року в постійно діючій експозиції «П.І. Чайковський і Україна» (смт. Низи) відбувся тематичний захід «На хвилях класичної музики».

В заході приймали участь студенти і викладачі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка та учні Сумської Олександрівської гімназії.

Працівники Сумського обласного краєзнавчого музею розповіли про перебування П.І. Чайковського на Сумщині та його багаторічну дружбу з родиною Кондратьєвих. Після огляду території колишнього маєтку поміщика, присутні ознайомилися з експозицією музею «П.І. Чайковський і Україна » та прослухали концерт класичної музики у виконанні викладачів і студентів Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка. В концерті прозвучали фортепіанні, скрипінні і сольні твори великого композитора.

{gallery}20121005-act0{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top