telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Брати Валявські повернулися до Сум з новою перемогою

20121004-act08

Вихідними під Києвом відбулися традиційні перегони на квадроциклах, які вже четвертий рік поспіль радують любителів екстриму яскравими спортивними шоу.

Змагання на квадроциклах видалися цього разу екстремальними за всіма параметрами − і спортивними, і погодними. Спортсмени долали дистанцію в 10 кіл по 8 км кожне. Дорога була нелегкою через ями, горби та раптовий дощ. Та це лише додало вражень вболівальникам і не вплинуло на «упертість» наших спортсменів.

Перші два місця у класі кросових квадроциклів посіли наші земляки, активні члени Партії регіонів − брати Олександр та Олексій Валявські.  У класі «UTV-1000» переміг Віктор Янукович молодший. «Ми прийшли до цього спорту з мотокросу, до якого залучив нас батько в ранньому дитинстві. А квадроцикли стали для нас новою сходинкою розвитку, захотілося розвивати в Україні саме цей вид спорту», − зазначив Олексій Валявській.

Поки що перегони на квадроциклах проходять в Україні на любительському рівні. Але набувши шаленої армії прихильників, уже з наступного, 2013 року, цей вид спорту стане професійним: здобувши перемогу, можна буде отримати звання майстра або кандидата в майстри спорту.

{gallery}20121004-act08{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top