telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На Сумщині відбувся Чемпіонат Сумської області з боксу серед молоді

Участь у змаганнях взяли 138 спортсменів із Сумської, Шосткинської, Глухівської, Тростянецької, Лебединської, Охтирської, Путивльської, Роменської, Боромлянської громад. Вікова категорія учасників – від 11 до 18 років.

Спортсменів вітали керівники Сумщини, які бажали показати себе на рингу, успіхів і впевнено йти до перемоги.

«Завжди було дуже важливо приділяти увагу молоді та дітям. Особливо це стало актуальним під час війни, - зазначив заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха. - Наша область славиться своїми спортсменами і має багаторічні традиції у боксі. Тож сподіваюся, що нова плеяда юних спортсменів обов’язково засяє на спортивних олімпах і здобуде не одну перемогу». Заступник голови обласної ради подякував тренерам за високий рівень підготовки спортсменів, а організаторам – за потужну підготовку турніру.

На Сумщині у 9 ДЮСШ області займається боксом 350 вихованців. Крім того, бокс розвивають і у ряді спортивних клубів, що свідчить про велику увагу до розвитку даного виду спорту, неймовірну зацікавленість дітей та їх бажання підвищувати спортивну майстерність і досягати спортивних висот.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top