telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Ігровий кейс волонтера»: у Сумах відбувся авторський інтенсив з ігрової мастерності

15 листопада Комунальний заклад Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв разом з Наталією Мієдіновою та Вадимом Мірошниченком у партнерстві з ГО «Агенція «Креативна Сумщина» презентували «ІГРОВИЙ КЕЙС ВОЛОНТЕРА» – авторський інтенсив Наталії Мієдінової з ігрової майстерності.

Це унікальний проєкт психологічної підтримки та соціальної реабілітації мешканців нашої області, до якого увійшла анімаційна програма українських авторів. Вона містить сучасний ігровий контент: пісні, руханки, танцювальні анімаційні шоу для дітей, молоді та дорослих, що будуть в подальшому використовуватися в роботі з волонтерською спільнотою, ВПО, дітьми та сімʼями військових та ветеранів, а також на всіх заходах в громадах Сумщини.

Упродовж двох годин представники закладів культури з 27 громад Сумщини, волонтерських організацій, молодіжних та дитячих просторів стали активними учасниками майстер-класу з імплементації ігрових хітів нового альбому «Обійми». Всі учасники навчального заходу безкоштовно отримали матеріали авторського курсу Наталії Мієдінової.

Посмішки, емоцій, море позитиву, натхнення та безмежної віри в незламність нашого народу - саме це стало основним фітбеком заходу, а новий досвід і нову ігрову програму кожен учасник інтенсиву додав у скарбничку своєї професійної майстерності.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top