telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» пропонує клієнтам створити особисті кабінети

Клієнти Сумської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» можуть створити особистий кабінет. Це зручний сервіс для передачі показань лічильника газу, оплати за доставку, відстеження історії платежів, поінформованості щодо дати планової повірки лічильника та завантаження чи друку квитанції.

Мобільна версія нового особистого кабінету також доступна, тому вся необхідна інформація буде завжди під рукою, просто в телефоні.

Для створення особистого кабінету перейдіть на сайт https://sm.grmu.com.ua/ (Сумської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»), у правому верхньому кутку натисніть на «Особистий кабінет». А далі:

- уведіть номер особового рахунку, що починається з цифр 1200 та перші три літери прізвища власника особового рахунку;

- зазначте свій e-mail та підтвердіть реєстрацію в листі, який надійде на вказану електронну пошту;

- сформуйте пароль для входу в кабінет.

Уже більше семи тисяч клієнтів Сумської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» успішно користуються новим сервісом. Кількість створених кабінетів постійно зростає, адже широкий функціонал заощаджує час нашого споживача та спрощує всі операції, пов’язані з доставкою газу.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top