telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На Міжнародному фестивалі «Слобожанська фантазія» прозвучала зіркова бандура

1 листопада творча родина Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Слобожанська фантазія», зустріла викладача та творчу аспірантку кафедри бандури Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Віту-Вікторію Задорожну зі своїм сольним концертом, який присвячений 160-й річниці НМАУ ім. П. І. Чайковського. 

Цього дня шанувальників бандурного мистецтва чекала надзвичайно цікава та творча атмосфера. Першою частиною заходу стала неперевершена концертна програма, в рамках якої артистка презентувала «Три інструментальні цикли для бандури соло «Зошит подорожей» Людмили Федорової-Коханської. Беззаперечний професіоналізм та щире, багате на емоції виконання не залишили байдужими жодного слухача. Кожна виконана композиція не лише зачаровувала, а і немов занурювала у світ творчої душі на струнах унікального українського бандурного інструментального мистецтва. 

Друга ж частина стала справжнім подарунком для присутніх. Для охочих перейняти професійну майстерність провідна українська бандуристка провела майстер-клас на тему – «Формування сценічно-виконавської надійності при опануванні нового матеріалу». Цікавий, змістовний та багатий на професійно-важливу інформацію майстер-клас став провідником бездоганного виконавства. 

Відкрила захід та привітала присутніх директор Коледжу - заслужений працівник культури України Надія Гринь, яка висловила вдячність гості від усіх присутніх за приділену увагу до мистецької Сумщини та зазначила, що неймовірно радіє, що музичний всесвіт подарував таку нагоду. По завершенню заходу Надія Миколаївна висловила захоплення від неперевершеної майстерності артистки – єдиного організму з інструментом, вручила їй диплом фестивалю та пам’ятну книгу на згадку про коледж.

У свою чергу Віта-Вікторія Задорожна подякувала коледжу за гостини та висловила свої позитивні враження від закладу, студентів і фахівців, які є справжнім музичним «цвітом» України.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top