telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

З першого листопада на Сумщині вводиться заборона вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах

З переліком зимувальних ям можна ознайомитись на сайті Сумського рибоохоронного патруля.

З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на поведінку водних біоресурсів. У риб різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються процеси росту та реакції на подразники. У цей час риба дуже вразлива, тому вона збирається в зграї та йде на зимівлю до зимувальних ям.

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області від 24.10.2023 № 100 визначено перелік та межі зимувальних ям у період зимівлі 2023-2024 років у районі діяльності Сумського рибоохоронного патруля та з першого листопада 2023 року до початку весняно-літньої нерестового періоду у 2024 році встановлена заборона на вилов водних біоресурсів.

Особливості заборонених знарядь рибальства, способів добування риби в осінньо-зимовий період, зазначено в розділі IV Правил любительського і спортивного рибальства, затверджені наказом Мінагрополітики та продовольства України від 19.09.2022 № 700.

Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватися встановленої заборони на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах. У разі виявлення порушень – особи будуть притягнуті до відповідальності згідно з нормами чинного законодавства.

При виявленні незаконного вилову риби терміново повідомляйте на «гарячу лінію» Сумського рибоохоронного патруля: (096) 83-82-570, (0542) 77-17-15.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top