telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Розважальна програма та подарунки дітям-сиротам Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації від БФ «Чарівники»

БО «БФ «Чарівники» провела благодійний захід для дітей-сиріт комунального закладу Сумської обласної ради «Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області». Дзвінкий сміх лунав у закладі під час шоу мильних бульбашок, кріо-шоу, розваг. Також діти розпаковували подарунки, ласували смаколикамии та приміряли новий одяг, доставлений із США від спонсора Світлани. Окрім цього благодійники передали закладу парову станцію, електрочайники, фени продукти харчування.

Директор БО «БФ «Чарівники» Артем Харченко наголосив, що вони вже не вперше приїжджають у Хоружівський центр. «Ми хочемо підтримати дітей, дати їм заряд позитиву, відволікти від війни. А ще – покращити умови здобуття освіти та перебування малечі у закладі. Ми, як і обіцяли, надамо кошти чи будівельні матеріали для проведення робіт із водовідведення та поточного ремонту приміщень», - сказав Артем Харченко.

Благодійникам подякувала керівник Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області Валентина Миколаєнко. Вона зазначила, що для дітей дуже важлива така турбота. І кожна щира посмішка дитини, їх щасливі очі говорили про те, що малеча була у захваті від розважальної програми та подарунків.

А ще – покращити умови перебування малечі у закладі і сприйняття та покращення освіти.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top