telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

При Головному управлінні ДПС у Сумській області працює канал комунікації з платниками податків

Канал комунікації з платниками податків – комунікаційна платформа розширює можливості для бізнес-спільноти та громадськості Сумщини розв’язувати проблемні питання в оперативному діалозі з податковою.

Для роботи комунікаційної податкової платформи створено окрему електронну скриньку.  Звернення бізнес-спільнота та громадськість може надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

У зверненні, що направляється, необхідно вказувати: назву суб’єкта господарювання, код ЄДРПОУ, адресу, контактний номер телефону та викласти питання по суті. Відповідне звернення повинно бути підписане представником установи.

Телефон для довідок: 68-51-11, 68-50-72.

Також ДПС у Сумській області інформує щодо актуальних тематичних номерів телефонів за різними напрямами консультацій з питань податкового законодавства, які розміщені на субсайті Головного управління ДПС у Сумській області за посиланням https://sumy.tax.gov.ua/kontakti.

Свої запитання до податківців платники можуть надсилати і у приватні повідомлення на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.sumy.

В умовах воєнного стану, зокрема, численних та оперативних змін податкового законодавства  та змін  в адмініструванні єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,  забезпечення дохідної частини бюджетів усіх рівнів ґрунтується  в першу чергу на обізнаності платників про їх права та зобов'язання. Основним фактором в цьому напрямку є оперативне і вчасне отримання актуальної інформації з першоджерела  та належна комунікація між податковою та  платниками податків.

 

 

Останнє оновлення на Середа, 12 квітня 2023, 14:54

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top