telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У міжнародному рейтингу WEBOMETRICS КЗ СОІППО на другому місці серед закладів вищої освіти Сумщини

Рейтинги об’єктивно та достовірно відображають показники якості освітніх послуг, а також формують єдиний міжнародний орієнтир здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників, стейкхолдерів та громадськості на високоякісну вищу освіту.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти займає 54 місце у рейтингу WEBOMETRICS серед 306 закладів вищої освіти України (станом на січень 2023 року), поступившись Сумському державному університету. У минулорічному рейтингу Інститут посідав 56 місце (станом на липень 2022 року). Таким чином, котрий рік поспіль Інститут займає друге місце серед закладів вищої освіти Сумщини.

Входження Інституту шостий рік поспіль до ТОП-100 закладів вищої освіти України свідчить про доступність та відкритість ресурсів, активну внутрішню та зовнішню політику, високий науковий потенціал, активність і результативність у провадженні освітньої, науково-дослідної та організаційно-методичної діяльності.

Webometrics ranking of world’s universities (вебометричний рейтинг університетів світу) – один із найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Рейтинг складає та публікує двічі на рік (у січні та липні) лабораторія кіберметрики (Cybermetrics Lab) Національної дослідницької ради Іспанії (National Research Council, CSIC), яка діє при Міністерстві освіти Іспанії.

Результати досліджень WEBOMETRICS у січні 2023 року охопили більше 30 тисяч університетів/інститутів із усього світу. Методика вимірювання WEBOMETRICS постійно змінюється, проте в основу покладено аналіз однакових складових, а саме: зовнішніх посилань на сайт, розміру сайту (кількості сторінок та публікацій, медіаматеріалів тощо) та наукових публікацій, що є доступними онлайн. Ці складові отримуються з різних пошукових систем.

Із повною версією рейтингу можна ознайомитися за посиланням: https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 02 лютого 2023, 11:23

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top