telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбувся День відкритих дверей

У КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського» відбулася чергова зустріч з майбутніми абітурієнтами 2023 року. День відкритих дверей - подія, до якої завжди ретельно готуються на кожній цикловій комісії коледжу. Попри всі обставини атмосфера під час заходу була надзвичайно теплою та приємною, а гості – щирими та відкритими.

Близько ста абітурієнтів, які долучились до заходу, мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкуватися з адміністрацією коледжу, головами випускових відділів та представниками студактиву. 

До учасників заходу звернулася директор коледжу - Заслужений працівник культури України Надія Гринь. У ході бесіди школярі та їх батьки отримали конструктивну інформацію стосовно нюансів вступної кампанії 2023 року, актуального попиту спеціальностей на ринку праці, особливостей навчального процесу, перспектив та можливостей, які пропонує заклад. 

Після детального інформування, гостей чекала концертна програма – «Кращі з кращих!». 

Надалі зустріч продовжилася у форматі роботи окремих творчих майстерень, де абітурієнти поспілкувалися з представниками тих спеціальностей, які їх найбільше цікавлять. Для зручності всі учасники заходу могли послухати інформацію про різноманітні спеціальності, аби вже незабаром ухвалити вкрай важливе рішення щодо майбутньої професії.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top