telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Майже 70 підприємців Cумщини отримали компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Через збройну агресію рф велика кількість українців покинула свої домівки та вимушена переселитися в інші більш безпечні регіони нашої країни. Гостро постало питання не тільки житла, а й роботи. З метою пришвидшення адаптації внутрішньо переміщених осіб та підвищення рівня зайнятості серед населення Кабінет Міністрів з квітня запровадив програму стимулювання бізнесу приймати на роботу ВПО, згідно з якою за кожного працевлаштованого держава виплачує підприємцю компенсацію у розмірі 6500 грн протягом двох місяців.

Служба зайнятості Сумщини, з початку дії урядової програми, прийняла рішення  щодо виплати компенсації 68 роботодавцям, серед яких переважають фізичні особи-підприємці – 29, товариства - 18, приватні та комунальні підприємства – 14, фермерські господарства – 3.

В такий спосіб роботу знайшли 117 внутрішньо-переміщених співвітчизників, з них найбільше з Донецької області - 32 особи, з м. Харків та Харківської області - 31, з Луганської - 9. Працевлаштовані вони на посади: бухгалтер, економіст, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник, кухар, лікар, менеджер, підсобний робітник, продавець, складальник верху взуття, слюсар та інші.

Роботодавцям області вже виплачено  1,4  млн грн  на компенсацію заробітної плати внутрішньо переміщеним особам.

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top