telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів

Майже 600 спортсменів з усієї України з’їхалися минулими вихідними до Сум, аби взяти участь у Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів. Змагання проходили 18-20 лютого 2022 року в МЦ «Романтика». Головним суддею Чемпіонату став суддя міжнародної категорії Юрій Зубов.

Президент Національної федерації кікбоксингу України Ольга Павленко, відкриваючи турнір, розповіла, що змаганнями в Сумах, по суті, розпочинається старт 2022 року. «Ми готуємося до Всесвітніх ігор, які відбудуться в США, куди поїде від України 5 ліцензіатів. Сьогодні ми виберемо кращих спортсменів серед студентів, які відправляться на змагання в Польщу», - сказала Ольга Павленко.

Вона подякувала керівництву Сумщини за такий рівень прийому змагань і побажала успіху всім учасникам Чемпіонату.

Від імені голови та депутатського корпусу спортсменів привітав перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

«Нам дуже приємно, що Сумщина приймає змагання такого рівня, на які з’їхалися майже 600 найсильніших спортсменів з усієї України. Дякую Національній і місцевій федераціям кікбоксингу за проведення такого яскравого спортивного свята. Наша область славиться своїми чемпіонами Європи та світу з кікбоксингу, і має багаторічні традиції у цьому виді спорту. Я впевнений,  що сьогодні на Сумщині також залишиться багато медалей», - сказав Стрельченко.

Він побажав усім учасникам змагань витримки, рівних суперників, яскравих поєдинків і перемог.

До слів привітань долучилася народний депутат України Тетяна Скрипка: «Я бачу, що ви – велика спортивна родина. І цей Чемпіонат – не тільки можливість показати себе особисто, а й гарна нагода зустрітися з друзями, поспілкуватися з однодумцями, показати свої результати, до яких кожен з вас йшов тривалий час. Ви – сильні духом, борете всі страхи, і це приклад для всіх нас, аби розуміти, що паніка – це поразка. Гідної перемоги кожному».

Побажали успіхів спортсменам і керівники області та міста. Депутат обласної ради Віра Мотречко подякувала тренерам за високий рівень підготовки спортсменів, а організаторам – за потужну підготовку змагань.

У підсумку Чемпіонату на високому рівні показали себе сумчани. Вихованці Сумської МДЮСШ «Колос», Сумської обласної Федерації кікбоксингу WAKO, та Спортивного клубу BALU вибороли 16 медалей:

1 місце - Євген Шкуро - 69 кг, кік-лайт;  Даніїл Вода - 40 кг, фул-контакт;  Арсеній Лепко - 63 кг, фул-контакт; Владислав Філоненко - 34 кг, фул-контакт;  Тамара Бруква - 70 кг, фул-контакт.

2 місце - Назар Приходченко - 60 кг, лоу-кік; Ілля Осадчий - 54 кг, фул-контакт; Дмитро Савицький - 38 кг, фул-контакт; Віталій Стадник - 48 кг, фул-контакт; Владислав Трофимцов - 34 кг, фул-контакт; Богдан Ніколаєнко - 69 кг, лайт-контакт.

3 місце - Богдан Ніколаєнко - 69 кг, кік-лайт; Олександр Бондаренко - 37 кг, кік-лайт; Аліна Міщенко - 50 кг, лайт-контакт; Євген Шкуро - 68 кг, лайт-контакт; Арсеній Зленко - 38 кг, фул-контакт.

Підготували спортсменів тренери – Володимир Штейнінгер та Віталій Кривопишин.

«Шлях до перемоги завжди найважчий! Важливо вистояти, зуміти обійти всіх і довести оточуючим, що саме ти гідний бути першим. Ми пишаємось тими, хто зміг, не зламався, вистояв і переміг. Нехай ця перемога буде у вашому житті не остання, а лише однією з багатьох. Щастя та процвітання на довгі роки!», - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Сумської обласної федерації кікбоксингу.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top