telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Пустіть до хати, будемо щедрувати, і щастя радості Сумщині всій бажати!

З Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові святки - святі дні. Проте, кульмінація - святкування Старого Нового року.

13 січня чарівний, святковий Щедрий вечір зібрав сумчан та гостей міста у торгівельно-розважальному центрі «Київ» на справжньому народному гулянні, яке вміло та професійно підготувала творча родина Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського за сприяння Сумської обласної ради.

Творча родина коледжу - активний пропагандист української народної культури, звичаїв та обрядів нашого народу. Тож з любов’ю до всіх людей, до всього рідного Українського підготували вокально-хореографічне театралізоване дійство  «Щедрівка й коляда в нашу хату загляда», представлене бажаними гостями кожного народного святкування: 

  • народним ансамблем народного танцю «Молодість», кер. заслужений працівник культури України В.Євтушенко;
  • вокальним ансамблем «Співаночки», кер. Н.Куліжнікова;
  • фольклорним ансамблем «Берегиня», кер. Н.Клюцко;
  • ансамблем сучасної української пісні, кер. К.Головченко;
  • інструментальним ансамблем, кер. Л.Гіга;
  • ансамблем національних інструментів, кер.В.Пугач;
  • анімаційною командою студентів-практикантів IV курсу відділу «Видовищно-театралізовані заходи».

Справжньою окрасою свята стали талановиті та професійні солісти, випускники коледжу В. Зубко та В. Ніконов.

У фіналі програми до присутніх щиро та від усього серця звернулась директор коледжу, заслужений працівник культури України Надія Гринь, яка привітала всіх Сумчан з прийдешніми святами, запевнила, що коледж і надалі продовжить створювати заходи, які сприяють збереженню національної культури та сіють у серця підростаючого покоління зерна патріотизму та любові до рідного краю. Директор запросила вступати до творчих майстерень коледжу і продовжувати добрі справи разом!

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top