telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Путивльській громаді проходить відкритий чемпіонат з боксу

9 червня перший заступник голови ради Олександр Стрельченко відвідав відкритий чемпіонат Путивльської громади з боксу.

У цей день у славному місті Путивль зібралися всі ті, кому не байдужий спорт, здоровий спосіб життя і ті, кого зігріває спортивний азарт. Участь у змаганнях взяли команди з різних міст та сіл області, а також були команди з Чернігівщини.

«Сьогодні в Путивлі стартує справжнє свято боксу! Адже упродовж наступних двох днів тут будуть змагатися найсильніші та найкращі юнаки. Шлях до великих перемог завжди починається з першого кроку. Неважливо, коли і де ти його зробиш, головне знайти в собі силу і мужність подолати сумніви. Бокс – це прекрасний вид спорту, яким займається сильна та мужня молодь. Дуже приємно, що на відкритий чемпіонат міста Путивль приїхали боксери з Глухова, Шостки, Бурині, Ромнів, Охтирки, Тростянця, Сум та гості з Чернігівської області. Це говорить про те, що бокс приоритетний вид спорту на Сумщині та розвивається майже у всіх містах нашої області», - сказав Олександр Стрельченко у вітальному слові спортсменів.

Також посадовець зазначив, що в Путивлі та Бурині допомагає боксерам депутат обласної ради Микола Ільченко.

Загалом в Сумському обласному депутатському корпусі стало доброю традицією популяризувати різні види спорту. Всі депутати розуміють, що спорт закаляє, робить націю сильною і здоровою, тому й надалі допомагатимуть спортсменам.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top