telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Концертній Залі Національного Академічного театру імені М.С.Щепкіна присвоєно ім’я Анатолія Кірноза

3 червня 2021 року на честь знаного диригента і чудового педагога  Анатолія Кірноза відбулись урочистості, у яких взяли участь: заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко, заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко, вірна життєва супутниця життя Анатолія Кірноза Тетяна Кірноз, Директор Сумського фахового коледжу культури та мистецтв імені Дмитра Бортнянського Надія Гринь, директор Національного Академічного театру імені Михайла Семеновича Щепкіна Микола Юдін.

Як підкреслив заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко, Анатолій Васильович Кірноз належить до плеяди яскравих особистостей, які своїм неоціненним творчим внеском суттєво збагатили музично-театральну скарбницю України.

З 1999 до 2018 р. (рік уходу з життя) А.В. Кірноз працював на посаді диригента, а потім головного диригента театру імені М.С.Щепкіна. 13 жовтня 2004 року Анатолію Кірнозу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

Також зазначалось, що Анатолій Васильович був першим диригентом і керівником оркестру, який у 2014 році в Концертній Залі театру презентував оркестрову програму в рамках творчої акції «Різдвяні зустрічі». 

У 2015 році щепкінці взяли участь у 25-му Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Боромля – 2015» (м.Тростянець), на якому Симфонічний оркестр театру імені М.С. Щепкіна під управлінням А.В. Кірноза здобув Гран-Прі.

Як чудовий музикант і знаний диригент Анатолій Кірноз брав активну участь у створенні і відновленні вистав та концертних програм, багато з яких сьогодні є улюбленими серед шанувальників театрального та музичного мистецтва.

Урочиста церемонія завершилась відкриттям у Концертній Залі Пам’ятної Дошки на честь А.Кірноза.

Майстри  мистецтв театру подарували глядачам яскраву концертну програму за творами вітчизняної  та європейської класики.  

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top