telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про результати службової діяльності підрозділів поліції регіону за підсумками 2020 року

Відповідно до статті 9 Закону України «Про національну поліцію» поліція здійснює свою діяльність на засадах відкритості та прозорості, в межах, визначених Конституцією та законами України. Поліція забезпечує постійне інформування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також громадськості про свою діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку.

Про результати службової діяльності підрозділів поліції регіону за підсумками 2020 року прозвітував начальник ГУНП в Сумській області.

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про результати службової діяльності підрозділів поліції регіону за підсумками 2020 року

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 09 березня 2021, 15:53

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top