telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Пішов з життя заступник голови Сумської районної ради Анатолій Миколайович Салогуб

Страшна звістка блискавкою увірвалася в життя мешканців Сумщини – 3 вересня раптово пішов у вічність заступник голови Сумської районної ради, професор, доктор сільськогосподарських наук Анатолій Миколайович Салогуб.

Біль утрати разом з рідними, друзями, колегами, усіма, хто знав цю розумну, мудру людину, науковця, викладача, професійного, виваженого керівника, розділяють депутати Сумської обласної ради.

Народився Анатолій Миколайович Салогуб 23 травня 1962 року в с. Мижиріч Лебединського району Сумської області.

1984 року закінчив зооінженерний факультет Сумського філіалу Харківського сільськогосподарського інституту. Отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «зооінженер», почав працювати головним зоотехніком, потім директором підсобного господарства ВО «Сумихімпром». З 1997 року – науковий співробітник лабораторії розведення бурої та м’ясної худоби Інституту розведення і генетики тварин УААН. Працював директором СТОВ «Елітаплемсервіс», заступником директора госпрозрахункової фірми «Металбудхім» ВАТ «Сумихімпром» з питань сільського господарства і транспорту, директором ТОВ «Агрофірма «Родючість».

2011 року очолив інституту ННІ тваринництва та ветеринарної медицини, тоді ж захистив докторську дисертацію на тему: «Селекційно-генетичні аспекти формування скотарства північно-східного регіону України», а згодом став працювати проректором з наукової та фінансово-економічнї діяльності Сумського НАУ.

У червні 2014 року був призначений на посаду першого заступника голови Сумської районної державної адміністрації. У грудні 2015 року депутати Сумської районної ради виявили Анатолію Миколайовичу високу довіру, обравши заступником голови.

Де б не працював Анатолій Миколайович Салогуб, ніколи не залишав наукову та викладацьку роботу. З 2007 року за сумісництвом він - доцент кафедри розведення і селекції тварин та водних біоресурсів, а з 2012 – професор цієї ж кафедри. Займався селекційним удосконаленням худоби українських молочних порід Сумського регіону з поглибленим вивченням практичних та теоретичних засад проблемних питань з оцінки та добору тварин бажаного типу з урахуванням екстер’єрно-конституціональних особливостей. Написав майже сотню наукових праць та підручник.

«Нехай світлий спомин про Анатолія Миколайовича Салогуба назавжди залишиться в серцях рідних і колег, хто знав, любив і поважав його! – сказав голова обласної ради Володимир Токар. – Поділяємо біль втрати. Вічна і світла йому пам’ять!»

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top