telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Фахівці lнcтитуту серця МОЗ України провели консультації у Сумах

Столичні кардіологи приймали пацієнтів із серцево-судинними хворобами у обласному кардіодиспансері, а дітей з  вродженими  вадами  серця – на кафедрі  педіатрії  медичного інституту СумДУ, яка розташована у обласній дитячій клінічній лiкарнi.

Виїзні бригади на чолі з директором Інституту серця, професором Борисом Тодуровим, приймали всіх бажаючих пацієнтів за попереднім записом - у порядку живої черги. «Обмежень для прийому у нас немає. Ми консультуємо усіх, кому це потрібно. Є люди, які приїжджають до нас із сільської місцевості, з районів, для яких навіть приїзд до Сум – це вже великі гроші. Тому консультуємо та обстежуємо їх безкоштовно. Ми привозимо з собою не тільки спеціалістів, а і обладнання екстракласу, на якому діагностуємо майже 95 відсотків усіх вад серця. Це дозволяє одразу поставити пацієнтам діагноз, з яким вони приїдуть до нас у Київ», - сказав Борис Тодуров. Він також зауважив, що всі лікарі Сумського кардіодиспансеру – це професіонали своєї справи. Зокрема, Олександр Русанов – найдосвідченіший ангіографічний хірург у регіоні. Саме завдяки йому у жителів області з’явилася можливість проведення коронаграфії.

Борис Тодуров побажав, щоб усі громадяни з серцево-судинними проблемами  вчасно зверталися до лікарів, оскільки під час прийому було виявлено дуже багато пацієнтів, які зневажливо ставилися до свого здоров’я і звернулися до кардіологів уже з ускладненнями, які набагато важче лікувати.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top