telegram Facebook Twitter instagram Youtube

100-річний ювілей у доброму гуморі зустріла краснопільчанка Пелагея Миколаївна Тульська

На одного довгожителя на Краснопільщині побільшало. 100 літній ювілей відзначила Пелагея Миколаївна Тульська.

Жителька селища Михайлівське ніколи не сиділа склавши руки і навіть тепер допомагає родині по господарству. Про своє життя може розповідати годинами. Каже, у ньому вистачало всього: і смутку, і радості. Втім, саме це додавало снаги.

Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами. Але, незважаючи на поважний вік, ювілярка енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення. Гордяться довгожителькою у селищі, шанують її мудрість і життєву витримку.

Щоб привітати ювілярку, до її оселі завітали голова районної ради Віталій Савоненко, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Петров, селищний голова Юрій Яремчук, родичі й сусіди. Керівники регіону вручили Пелагеї Миколаївні квіти та подарунки.

- Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження незалежної Української держави. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років в такому хорошому настрої, - сказав Віталій Савоненко, звертаючись до поважної іменинниці:

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top