telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Агролісгоспи області майже закінчили лісокультурну кампанію

Лісове господарство є стратегічною галуззю для Сумщини, тому дочірні підприємства ОКАП "Сумиоблагроліс" проводжують працювати, дотримуючись при цьому умов карантину.

Малосніжна зима 2019 - 2020 р. та передчасна весна дали можливість почати посадкову кампанію ще наприкінці лютого. Агролісгоспи області вже майже закінчили лісокультурну кампанію. Більшість робіт працівниками вдалось виконати ще до початку карантину.

На весну 2020 року заплановано посадити 205 га лісових культур. Завдяки наполегливій праці лісівників на лісокультурних площах на сьогоднішній день посаджено 209 га лісових культур та вже висаджено понад 1,5 млн. шт. нових дерев та проведено доповнення лісових культур на площі 380 га.

Для посадки лісових культур використовується власний посадковий матеріал, вирощений в розсадниках та теплицях. Всі  ці роботи підприємства виконують за власні кошти.

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top