telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Понад 500 мешканців ОТГ взяли участь у навчальному проекті U-LEARN

Серед зазначеної кількості учасників понад 300 отримали сертифікати про успішне проходження навчання на онлайн-платформі створеної Програмою «U-LEAD з Європою».

Онлайн-проєкт має у вільному та безкоштовному доступі 10 навчальних програм для фахівців громад.

«Наразі доступні навчальні модулі «Соціальні послуги в ОТГ: з чого почати», «А як вчините Ви? – Етична дилема», «Основи реформування системи охорони здоров’я з допомогою eHealth», «Цифрові комунікації в громаді» та «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі в громаді».

«Карантин не перешкода для підвищення професійності фахівців громад. Саме тому, ми впроваджуємо інший формат роботи – консультації та навчання в режимі онлайн. По ключовим напрямкам реформ Програмою «U-LEAD з Європою» були розроблені інтерактивні курси, які враховують досвід впровадження реформ. І наразі ми бачимо результат - кількість учасників та сертифікатів», -  зазначає Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Також на платформі доступні електронні посібники «Перші кроки для новостворених ОТГ. Методичні рекомендації та зразки документів», «Путівник керівника. Успішна громада: надання якісних послуг громадянам та сприяння сталому розвитку».

Крім того, оприлюднені вступи до курсів «Залучення громадян до процесів прийняття рішень», «Стратегічна комунікація: вступ», «Електронний документообіг».

Всі курси доступні на сайті https://u-learn.org.ua/ Пройти будь-яке онлайн-навчання та отримати відповідний сертифікат зможе кожен бажаючий.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 квітня 2020, 08:24

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top