telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Успішний захист магістерських робіт студентами КЗ СОІППО

21 та 25 лютого на базі Комунального закладу «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбувся захист магістерських робіт – завершальний етап навчання студентів за освітньо-професійними програмами «Управління навчальним закладом» та «Практична психологія».

Перед початком захисту випускників привітав ректор КЗ СОІППО, доктор історичних наук, доцент Юрій Нікітін. Він побажав вдало представити власні  наукові роботи, впроваджувати свої досягнення в професійній діяльності та використовувати набуті знання для розвитку вітчизняного освітнього простору.

Голова комісії, проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Грицай і члени комісії кандидат наук з державного управління, доцент Світлана Луценко та доктор історичних наук, доцент Дмитро Кудінов високо оцінили підготовку студентів спеціальності «Менеджмент» та актуальну тематику магістерських робіт.

Серед тем, представлених на захист комісії за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом», були розглянуті практичні результати власних досліджень магістрантів з питань впровадження інноваційної діяльності педагогами в закладах освіти; розвитку корпоративної культури, соціальної згуртованості та партнерства в освітньому колективі; управлінської діяльності та мотивації до самоосвіти керівників закладів освіти; особливостей професійної адаптації вчителів; впливу комунікативних компетентностей керівника на управління педагогічним колективом; реалізації принципів компетентнісно-спрямованого менеджменту закладу освіти.

Випускники спеціальності «Менеджмент» продемонстрували інтегровані знання, уміння, навички, необхідні для виконання професійних обов’язків, та довели свою обізнаність із різних питань наукового та освітнього спрямувань.

Студенти освітньо-професійної програми «Практична психологія» представили на розгляд комісії 11 магістерських робіт. До складу атестаційної комісії увійшли: кандидат психологічних наук, доцент Лариса Чеканська, кандидат психологічних наук, доцент Світлана Панченко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Наталія Чижиченко та старший викладач кафедри психології Марина Троіцька.

Тематика багатьох теоретико-емпіричних досліджень випускників спеціальності «Психологія» була сфокусована на питаннях особистісного становлення та впливу різних груп факторів на психологію підлітків. Зокрема магістранти працювали над темами щодо конфліктостійкості, особливостей індивідуального розвитку особистості та акцентуацій характеру підлітків у контексті схильності до шкідливих звичок тощо.

За результатами захисту члени комісії відмітили професіоналізм та компетентність, з якими студенти підійшли до розв’язання поставлених у магістерських роботах завдань. Плідна співпраця магістрантів та їх наукових керівників дозволила представити розроблені в ході роботи над магістерськими дослідженнями тренінгові програми, психолого-педагогічні рекомендації та практичні кейси, які стануть у нагоді педагогам та психологам при розвв’язанні професійних завдань.

Колектив кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту, викладачі кафедри психології та адміністрація КЗ СОІППО щиро вітають випускників з успішним захистом магістерських робіт та бажають їм натхнення й успіхів у подальшому саморозвитку та професійному становленні.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top