telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Липоводолинська ОТГ планує розробку стратегії розвитку своїх територій

Головний стратегічний документ громади може бути розроблений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Про це говорили під час консультаційного візиту команди Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» в Липоводолинську селищну ОТГ.

Загалом консультаційна зустріч була присвячена бюджетним питанням громади. Керівниця офісу Марина Лобова та радник з питань місцевих фінансів та управління Ірина Алєєва спільно з працівниками Липоводолинської селищної ради обговорили питання виконання селищного бюджету, збільшення обсягів надходжень за рахунок орендної плати за землю, організації та фінансування суспільно-корисних робіт, використання коштів інфраструктурної субвенції.

За словами Марини Лобової, за результатом зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю Липоводолинської ОТГ та команди Сумського офісу.

«Щодо розробки стратегії розвитку, то це, безумовно, є одним із головних пріоритетів для будь-якої громади, яка планує свій розвиток. І Програма «U-LEAD з Європою» планує вже найближчим часом допомагати їм у цьому», - зазначила керівниця офісу.

Нагадаємо, у Липоводолинському районі створено та розвиваються дві ОТГ: Синівська сільська та Липоводолинська селищна ОТГ.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top