telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Одеська юридична академія запрошує на навчання

З метою поліпшення ситуації щодо професіоналізації державної служби Національний університет «Одеська юридична академія» з 20 травня до 3 липня проводиться прийом документів для вступу в Центр підготовки магістрів публічної служби і професійних суддів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» заочної (дистанційної) форми навчання.

Право на навчання за цією програмою за державним замовленням мають особи, які перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади державної служби, що належать до 6-9 групи оплати праці або віднесені до п’ятої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

Абітурієнти складають вступні випробування у формі письмових іспитів з основ держави і права, з основ економіки, іноземної мови та проходять усну співбесіду з державного управління з 5 липня до 26 липня.

Додаткова інформація на сайті Університету: www.onua.edu.ua, та за телефонами: (048) 719-88-00, (048) 719-88-20, (050) 390-92-62.

 

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top