telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Співчуття

Пам’яті Авраменка Миколи Вікторовича – голови Кролевецької районної ради

Сьогодні, на 51 році життя, передчасно пішов у небуття голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної ради висловлює співчуття рідним та близьким Миколи Авраменка та усій кролевецькій громаді.

«Від нас пішла прекрасна й щира людина, яка майже все своє життя присвятила служінню державі. Микола Вікторович залишиться в нашій пам’яті як людина високих моральних принципів, працелюбний, відповідальний та чесний політик і громадський діяч, досвідчений та ініціативний керівник, вимогливий до себе і до підлеглих. Висловлюю щире співчуття родині, друзям, близьким покійного з приводу тяжкої, непоправної втрати», - зазначив Володимир Токар.

Микола Авраменко народився 22 травня 1968 року у м.Кролевець. Проходив службу у лавах Радянської Армії, згодом закінчив Сумський сільськогосподарський інститут, працював на різних державних посадах. З 2004 року по 2010 рік очолював фінансове управління Кролевецької районної державної адміністрації. З листопада 2010 року перебував на посаді голови Кролевецької районної ради.

За ініціативи Миколи Авраменка в рамках міжнародного співробітництва було встановлено зв’язки із Поморським воєводством Республіки Польща, налагоджено систематичну роботу із залучення коштів на соціально-економічний розвиток Кролевецького району з фонду сприяння розвитку місцевого самоврядування в Україні, у подальшому - з  Державного фонду регіонального розвитку. П’ять років поспіль Кролевецька районна рада  визнавалась переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які були успішно реалізовані.

Колеги та друзі говорять, що Микола Вікторович залишив по собі багато добрих справ та чесно прожив своє життя. Тому спомин про нього назавжди залишиться у серцях рідних, колег, земляків, усіх, хто його любив та шанував.

Поховають Миколу Авраменка завтра, 25 січня, у Кролевці. Літургія розпочнеться о 10.00 в Спасо-Успенській церкві.

 

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top