telegram Facebook Twitter instagram Youtube

15 грудня у Києві відбудеться VІІ Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки VІІ  Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Це мистецьке дійство відбудеться 15 грудня 2018 року в приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації (м.Київ, вул. Хрещатик, 36).  Конкурс проходитиме під девізом «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

У попередніх конкурсах взяли участь творчі колективи та юні артисти з 23 регіонів України. Загалом захід націлений на збагачення та подальший поступ культурної та історичної спадщини України, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично-налаштованими громадянами, готовими до нових починань.

Окремою номінацією конкурсу стала «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

Вичерпну інформацію про умови проведення VІІ  Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», вимоги до виступів, критерії їх оцінювання тощо можна отримати на офіційному веб-сайті Конкурсу-фестивалю за посиланням www.perlyny.com.ua, а також за контактними телефонами Оргкомітету: (044) 586-40-11, (067) 5201135.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top