telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Перестало битися серце відомої людини в культурній галузі Сумщини – Любові Демченко

У перший день жовтня на 61 році життя перестало битися серце великого життєлюба, прекрасної людини, заслуженого працівника культури України Любові Олексіївни Демченко, яка багато років обіймала посаду заступника начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації.

До неї звертались як за професійною порадою, так і з будь-яких життєвих питань. Чуйна, уважна, позитивна і принципова, вона випромінювала життєдайну енергію, прагнула передати цінний досвід, уміння молодим колегам та охоче навчалася новому і прогресивному.

Любов Олексіївна присвятила своє життя розвитку національної культури, впроваджувала цікаві і незабутні проекти на теренах області. Її вагомий внесок у збереження традицій Сумщини набув авторитету серед широкого кола громадськості та мистецького середовища.

Керівництво Сумської обласної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють співчуття рідним і близьким Любові Демченко. Саме такі віддані справі, талановиті люди завжди становили гордість нашого краю та примножували його славу.

Прощання з Любов’ю Демченко відбудеться 3 жовтня 2018 року з 10.00 до 11.30 у приміщенні Сумської обласної філармонії.

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 02 жовтня 2018, 12:05

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top