telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині пройшов «Ярмарок кредитів»

Доступні кредитні програми місцевих сільгосптоваровиробників Сумщини - саме під таким гаслом пройшов захід «Ярмарок кредитів», організований Сумською обласною державною адміністрацією та Департаментом агропромислового розвитку ОДА. Участь у ньому взяв і ПриватБанк. В рамках заходу були запрошені банківські установи регіону, які репрезентували свої кредитні програми, спрямовані саме на аграріїв.

«У наш час агропромисловість стала головною галуззю економіки країни. Проте, лише аграріям відомо, з якими труднощами їм приходиться стикатися у своїй роботі під час посівної компанії і до збору врожаю, - розповів присутнім Антон Мартинов, керівник  напрямку з активних операцій клієнтів МСБ Сумської філії ПриватБанку. - Головне питання, яке стає перед аграріями, де взяти кошти на придбання посівного матеріалу, сільгосптехніки, транспорту та обладнання. Для всіх цих потреб є програми ПриватБанку: «КУБ», «АгроКуб», кредитна лінія, лізинг с/г техніки та обладнання, програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки.

Сьогодні ПриватБанк є уповноваженим банком державної програми компенсації, ініційованої Міністерством аграрної політики України, й пропонує українському агробізнесу спеціальну програму з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією з державного бюджету 20% її вартості. У 2017 році Мінагрополітики визнало ПриватБанк лідером по виплаті компенсацій для сільгоспвиробників (51% від загальної кількості).

Нагадаємо, що ПриватБанк адаптував програму кредитування "КУБ” («Країна успішного бізнесу») для розвитку агросфери в Україні. Для клієнтів агросфери діють особливі умови кредитування, що дозволять максимально забезпечити фінансування потреб представників мікроагробізнесу. Платність за кредитом становить до 2% на місяць, а сума максимального кредиту - до 500 000 грн. Важливо, що ПриватБанк кредитує аграріїв з адаптованим під їх діяльність графіком погашень, це так звані сезонні «кредитні канікули» на перші 6 місяців користування кредитними коштами.

Останнє оновлення на Четвер, 29 березня 2018, 15:09

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top