telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Заслужена перемога учениці II курсу ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»

Учениця II курсу ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» Катерина Ховзун посіла I місце в IV (загальнонаціональному) етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Любов та шана до рідної мови, підкріплені цілеспрямованою працею переможниці та її наставниці-викладача Тетяни Касьяненко, принесли заслужені плоди перемоги.

Якщо Катя тільки звикає до визнання своїх здібностей, то для педагога це вже звичний рівень якісно проведеної підготовки. Уміння знайти однодумця, вкласти в нього усі необхідні знання та навчити виділяти головне - почерк професіонала, яким, безумовно, і є Тетяна Олексіївна, яка разом зі своїми вихованцями не втомлюється піклуватися про мовний сад української нації. Упродовж багатьох років їй вдається ставати наставником тріумфаторів. Варто лише згадати минулорічну випускницю училища Тетяну Пешту, яка під час навчання тричі ставала переможницею Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, отримувала Президентську стипендію.

Залишається лише подякувати поціновувачам рідного слова з ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» та побажати їм нових перемог.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top