telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині до ПриватБанку знову повертаються «Теплі кредити» для ОСББ

Жителі Сумщини знову можуть скористатися програмою «Теплі кредити» для ОСББ від ПриватБанку і отримати гарантовану державну компенсацію до 40%.

Як повідомили в прес-офісі ПриватБанку, протягом найближчих двох тижнів відновлюється кредитування населення в рамках державної програми енергоефективності та втричі збільшується фінансова підтримка державою для ОСББ і ЖБК порівняно з минулим роком.

З метою зменшення споживання дорогих енергетичних ресурсів і поліпшення якості життя громадян, уряд України за фінансової підтримки Євросоюзу надає фінансову допомогу населенню, виплачуючи вагому компенсацію при купівлі енергоефективного обладнання (котли тривалого горіння, електричні котли, теплові насоси, сонячні колектори) або утеплюючих будматеріалів (енергозберігаючі вікна, двері, теплоізоляція).

«Останнім часом значно зросли ціни на всі види комунальних послуг: тепло, воду, газ, електрику. В таких умовах утеплення свого будинку теплоізоляційними матеріалами, встановлення котлів тривалого горіння дозволить сумчанам значно заощадити, - говорить керівник напрямку з активних операцій клієнтів МСБ Антон Мартинов. - Ми пропонуємо програму «Теплі кредити» для ОСББ. Суть програми полягає в тому, що держава надає громадянам гарантію відшкодування частини коштів, витрачених на утеплення будинку або квартири. Цього року уряд спрямував 400 млн грн на виконання програми енергоефективності, з яких 190 млн грн – для ОСББ».

ОСББ зможе за допомогою ПриватБанку отримати компенсацію частини кредиту від держави – до 40% вартості (за наявності одержувачів субсидій – до 70%), а також одержати додаткову компенсацію за обласними і місцевими програмами. Участь одразу в трьох програмах значно здешевлює кредит.

У рамках програми ОСББ будуть доступні кредити до 2 млн грн, а строк погашення пільгових позик - до 5 років.

Проконсультуватись та отримати більш детальну інформацію щодо програми «Теплі кредити» можна у працівників відділень ПриватБанку на Сумщині. 

Останнє оновлення на Понеділок, 26 березня 2018, 09:53

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top