telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Недригайлівщині відтворюють традиції предків

Прадавні гуляння яскраво демонструють національний колорит та неповторність нашого народу,  заохочують до вивчення історії і надихають на збереження своєї національної ідентичності. Так і на Недригайлівщині 12 січня спробували відтворити традиції наших предків.

Напередодні свята Андрія на головній площі селища зібралися сотні місцевих жителів та гостей. Свято розпочалося театралізованим фолькльорним дійством з елементами вертепу, що підготували учасники художньої самодіяльності Недригайлівського районного будинку культури.

Також в програмі свята пройшла прогулянка історичними місцями Недригайлівщини з відвідинами місцевого краєзнавчого музею.

Гуляння продовжились катанням на конях в садибі зеленого туризму «Козацька Січ» (с. Костянтинів), де не лише співали щедрівки, а й частували козацьким кулішем.

Серед почесних гостей, які були присутні на святкуванні, - заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко,  начальник відділу туризму Сумської обласної державної адміністрації Юрій Гладенко та приватні підприємці з різних куточків Сумщини, які займаються відродженням туристичного напрямку нашого регіону.

Голова об'єднання «Туристичний кластер «Посулля» Ольга Прокопченко  організувала для гостей різноманітні майстер-класи:  малювання в техніці Петриківського розпису, ліплення улюбленої української страви – вареників та виготовлення ляльок-мотанок.

Зазначимо, що Тетяна Головко вже третій рік поспіль бере участь у заходах, організованих учасниками об’єднання Туристичний кластер «Посулля». Вона відзначила, що з кожним роком учасників цього дійства, що проходить на теренах Недригайлівщини, стає все більше.

«На жаль, із часом традиції наших предків забулися. Але я впевнена, що після такого колоритного масштабного дійства, яке сьогодні представила Недригайлівська громада, та старанням туристичного об’єднання ми повернемося до прадавніх витоків. Адже кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини, повертається до традицій свого народу», - зазначила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

Разом з начальником відділу туризму Сумської ОДА посадовець зустрілася з керівництвом Недригайлівської громади та обговорила питання розвитку туризму, а також подякувала голові Туристичного кластеру «Посулля» за активне сприяння у його відродженні. 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 січня 2018, 19:01

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top