telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До участі в конкурсі запрошуються журналісти

21 листопада стартувала Національна премія «Media etc.2.0» для фахових медійників.

Дебютувавши у минулому рої, премія стала найбільш помітною подією для журналістів економічного спрямування України. Було подано більше 100 конкурсних робіт. Долучилися до організації прес-служби обласних рад, міських рад, редакції загальноукраїнських видань, блогери.

Партнерами цьогорічної премії стали: Український кризовий медіа-центр, Громадське телебачення, Інтерфакс-Україна, КПМГ в Україні, Фундація креативного бізнесу. Премія і надалі відкрита до партнерства. До Ради премії ввійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань. Премія викликала більше 150 згадувань у мас-медіа.

До участі в конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю в штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні. Конкурсом передбачені окремі відзнаки для найкращих студентських робіт. За результатом конкурсу лауреати та домінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено премії в розмірі 5 тисяч гривень. Члени журі, експерти та партнери Премії також додатково відзначають студентські роботи стажуванням (кількість стажувань обмежена).

До участі в конкурсі слід надіслати електронний лист-заявку на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Детальніша інформація про Премію та умови подачі робіт на конкурс за посиланням http://mediaetc.org./ або за телефоном 063 456 80 90 (Ольга Михайлова). Просимо звернути увагу, що останній день подачі заявок – 20 грудня 2017 року.

Національна премія «Media etc. 2. 0» є громадською ініціативою, некормеційною та рівновіддаленою від усіх політичних сил. Зауважуємо, що переможці не сплачуватимуть податки з грошової винагороди. Це зобов’язання беруть на себе організатори. Засновниками премії виступили «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top