telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Успіх сумчан на І Всеукраїнському фестивалі “Феєрія Дніпра”

У період з 29 вересня до 8 жовтня у місті Дніпро тривав І Всеукраїнський театральний фестиваль “Феєрія Дніпра”. Його головна мета – розширити духовний простір, дати ковток свіжого повітря та імпульсу, сколихнути театральне життя.

На запрошення організаторів цього масштабного фестивалю серед учасників був Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна.

Сумчани репрезентували п’єсу “Хто винен?” за твором Івана Карпенка-Карого “Безталанна”. Сучасну постановку здійснив головний режисер театру Антон Меженін. Поєднавши стилізовані костюми і модерні танці з піснями Вячеслава Вакарчука та Джамали, маестро створив і передав при цьому справжній український колорит.

Численні глядачі та театральні критики засвідчили успіх, талант і майстерність сумчан гучними оваціями, чарівними квітами та щирою подякою за отримане задоволення від вистави. Усе це підтвердило значимість Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна на теренах сучасного театрального мистецтва України. 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top