telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Квест «Подорож у світ археології» - в Сумському обласному краєзнавчому музеї

На базі Сумського обласного краєзнавчого музею за участі учнів школи архітектури та дизайну центру розвитку креативного мислення «CREAM TIVE SNDEST» м. Суми було проведено квест «Подорож у світ археології».

Мета такого квесту – набуття знань про практичну археологію та розуміння важливості пам’яток археології для науки, виховання у молодого покоління відповідальності за збереження культурної спадщини.

Основні етапи квесту відбувалися в експозиції «Слов’янські старожитності Сумщини» та на імпровізованій локації «Археологічний розкоп». Наукові співробітники музею, які мають досвід роботи в археологічних експедиціях, розповіли учасникам заходу про методику та практику дослідження пам’яток, запропонували їм спробувати провести археологічні дослідження на макеті пам’ятки. Під час квесту в ігровій формі було відтворено етапи археологічного дослідження: орієнтування по карті, розкопки та фіксація, камеральна обробка предметів, їх реставрація, пошук аналогій та класифікація, реконструкція пам’ятки та репрезентація її в структурі музейної експозиції.

Наприкінці квесту його учасники ознайомились з унікальними археологічними артефактами, що були знайдені на Сумщині і представлені в експозиції музею.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top