telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумське НВО провело традиційну акцію для дітей заводчан, які цьогоріч ідуть у перший клас

Напередодні Дня знань у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» відбулася традиційна соціальна акція «Наші діти – першокласники».

Цього року на неї запросили 118 майбутніх першачків разом з батьками – працівниками підприємства.

Крім зустрічі з улюбленими мультиплікаційними героями, малечу очікувало чимало інших сюрпризів, розваг, ігор і, звісно ж, подарунків від об’єднання. Так, дивувати дітлахів розпочали від самого входу до Палацу культури СНВО, де й відбувалося все подальше дійство.

Вітали юних винуватців свята ляльки-велетні Лунтик та не менш популярні представники родини «Смішариків» Крош і Нюша у виконанні запальних та креативних митців театральної студії. Вони забавляли дітлахів іграми, фотографувалися з ними, а ще презентували повітряні кульки, чому малеча щиро раділа.

Безпосередньо у залі майбутніх першокласників чекали вже інші персонажі – Сімка і Нолик, які провели оригінальну екскурсію до Країни Знань. Діти не тільки дізналися про переваги навчання у школі, а й охоче виконували всілякі пізнавальні завдання, підспівували в унісон із солістами вокальної школи «GolDem», танцювали разом із динамічним ансамблем сучасного естрадного танцю «Візаві».

Вітаючи дітлахів із прийдешнім Днем знань, директор із персоналу Сумського НВО Сергій Підкуйко зауважив, що попереду в них – незвіданий світ нового та цікавого. «Уже за тиждень ви станете трішечки дорослішими. Улюблені казки змінять підручники, але не треба цього боятися, адже в них приховано не менше пізнавального та корисного. З роками набуті знання визначать ваше майбутнє. Хтось стане вчителем, хтось – лікарем, а хтось із вас, можливо, вирішить продовжити шлях своїх батьків, присвятивши себе машинобудуванню. Безперечно, такий вибір нас дуже порадує», – зазначив він.

Аби підживити інтерес майбутніх першачків до школи, СНВО вже традиційно підготувало для кожного з них подарункові набори з різноманітним канцелярським приладдям першої необхідності: альбомами, зошитами, пеналами, фарбами, олівцями тощо.

«Уперше акцію «Наші діти – першокласники» об’єднання провело у 2010 році. Відтоді на ній побувало понад 1,5 тисячі дітей заводчан. І щоразу відгуки – тільки позитивні. Думаю, що й нині свято вдалося. Варто лишень поглянути на усміхнені обличчя малюків та їхніх батьків», – сказав голова профспілки «Машметал» Іван Совгіра.

За словами інженера-конструктора Олени Невідомої – мами майбутньої школярки Аліни, чудово, що підприємство створює особливу атмосферу для дітлахів напередодні відповідального етапу в їхньому житті, дає їм можливість у розважальній формі усвідомити, що навчатися потрібно і важливо. Та й отриманим презентам застосування обов’язково знайдеться, адже шкільних товарів багато не буває. 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top