telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат облради привітав жителів Марчихина-Буди з Днем села

День села марчихино-будці традиційно відзначають напередодні жнив. Короваями зустрічали селяни гостей зі Свеси, Княжич, Микитівки, Ямполя, навколишніх сіл.

Сільський голова Світлана Нещерет, звертаючись до громади, наголосила, що село - красиве і квітуче. І справжньою його окрасою є люди. Вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя - то джерело людської мудрості і самовідданості. Світлана Миколаївна висловила щирі слова подяки на адресу депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи, який постійно опікується проблемами селян. Цьогоріч, наприклад, до Дня села місцева школа отримала кошти з депутатського резерву на ремонт.

В свою чергу, передаючи щирі вітання марчихино-будцям, Костянтин Олександрович побажав їм і в подальшому наполегливості в труді на благо розвитку рідного села.

Ольга Губар, голова районної ради, нагороджуючи трударів Марчихиної-Буди грамотами і подарунками, відзначила, що це завдячуючи зусиллям громади та її очільника, Світлани Нещерет, у найбільшому селі району повноцінним життям живуть сьогодні школа, дитячий садок, поштове відділення, амбулаторія, філіал Ямпільського територіального центру соціальної допомоги населенню, шпагатна фабрика. Яке ще село в районі може похвалитися такими здобутками?

До речі, представники всіх організацій села отримали від сільради, натхненника свята, духмяні короваї! Мам, які подарували до свята селу немовлят, вшановували подарунками як найцінніших представників громади. Славнозвісні марчихино-будські господині, представниці різних організацій села, приготували на свято свої кулінарні, борошняні витвори мистецтва. Вареники, пироги, млинці, булки, біляші, пампушки, рогалики, галушки – всі найкращі смаколики у перерві між художніми номерами «пішли» у люди на великих тарелях!

Заключним, найгучнішим акордом свята стало дефіле місцевих красунь в українських народних костюмах. Костюми у національному стилі готували односельці під керівництвом депутатів та активістів. Журі визнало переможцем костюмованого балу сім’ю Сютіних, а вдячні глядачі довго аплодували кожному учасникові параду української моди! До пізньої ночі у центрі Марчихиної-Буди лунали пісні і народ кружляв у танцях. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 24 липня 2017, 09:43

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top