telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Жителі смт Терни, що на Недригайлівщині, відсвяткували День села

Почесним гостем на родинному святі став перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

«Я дуже радий бути присутнім на сьогоднішньому святі – Дні вашого села, адже народився й виріс у сусідньому населеному пункті, який знаходиться за десяток кілометрів звідси. Я від щирого серця бажаю терничанам злагоди, миру та благополуччя у кожному домі», - звернувся до селян Анатолій Якович.

На урочистостях були присутні також голова Недригайлівської РДА Руслан Лаврик, сільські голови сіл Черепівка та Біжівка, які також привітали усіх присутніх зі святом та побажали їм усього найкращого.

Перший заступник  очільника обласного парламенту Анатолій Річкаль додав, що у смт Терни створюється територіальна об’єднана громада. «Я вважаю, що цей важливий крок допоможе жителям Черепівки, Біжівки та смт Терни покращити благоустрій села та покращить рівень життя жителів селищ», - сказав Анатолій Якович.

Задоволення і захоплення в тернівців викликала й розважальна програма свята. У рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!» виступили аматори сцени Іваницького сільського будинку культури. Дарував пісні глядачам  відомий далеко за межами Сумщини тернівський гурт «Червоні вітрила».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top