telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах відбудеться XІV Міжнародна виставка «Слобожанський міст-2017»

 26 травня 2017 року під патронатом голови Сумської обласної державної адміністрації у виставковому центрі  «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбудеться XІV Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017».

Близько 30 підприємств і установ області, України та світу представлять свої здобутки.

«Запрошуємо членів бізнес-спільноти Сумщини, України та світу презентувати свій виробничий та науковий потенціал на цьому престижному міжнародному заході. Сумська торгово-промислова палата створює умови для поглиблення та зміцнення ділових зв’язків на національному і міжнародному рівні. «Родзинкою»  цьогорічної виставки  стане проведення бізнес-форуму, в якому візьмуть участь представники Міжнародного Трейд-клубу в Україні, з яким нас пов’язує багатолітня співпраця. Зокрема, свою участь у заході підтвердили дипломати, економічні радники Посольств Болгарії, Бельгії, Канади, Литви, Словаччини, Угорщини в Україні, промисловці та підприємці Азербайджану й інших держав», – підкреслив президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко.

Метою виставки, організованої Сумською торгово-промисловою палатою, є презентація потенціалу підприємств і організацій регіону, залучення інвестицій в економіку області.

Наразі серед учасників виставки заявлені підприємства й установи України та Польщі.

Для участі у виставці слід надіслати заявку електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Довідки за тел.: (0542) 61-09-25; 066-440-28-66.

«Слобожанський міст-2017» – це черговий крок до налагодження міжнародної співпраці на регіональному рівні.

Виставка розпочнеться о 10:00 26 травня у приміщенні ВЦ «Іллінський» за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7-а.

Об 11:00 на другому поверсі ВЦ «Іллінський» (зала «Атріум») відбудеться бізнес-форум за участю представників ділових кіл Сумщини та світу. По його завершенні бізнесмени проведуть В2В-перемовини.

***

Перша виставка «Слобожанський міст» відбулася 2004 року. У 2007-у за її запровадження та проведення Сумська торгово-промислова палата отримала визнання в номінації «Товари та послуги» в рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».

У 2008 році Міністерство економіки України офіційно присвоїло виставці статус «міжнародна», бо серед її експонентів були представники не тільки близького, а й далекого зарубіжжя.  

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018, 13:54

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top