telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Служба зайнятості Сумщини працевлаштувала майже півтисячі осіб на підприємства «Укроборонпрому»

У Сумській області працює чотири підприємства концерну «Укроборонпрому». Вони активно співпрацюють зі службою зайнятості. Протягом минулого та цього року підприємства подали до центрів зайнятості більше півтисячі вакансій, майже стільки ж оперативно укомплектовані з числа безробітних, що стояли на обліку в центрах зайнятості.

«Україна, по суті, перебуває у пеклі війни. Тому оборонна промисловість зобов’язана працювати чітко та злагоджено, на її потреби суспільство має реагувати швидко, пропонуючи якісні кадри. Тил повинен працювати на перемогу. Так було завжди. Тому комплектуванню кадрів для оборонних підприємств служба зайнятості надає пріоритетне значення», - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Протягом нинішнього року фахівці центрів зайнятості вивчали потребу в кадрах на Конотопському авіаремонтному заводі «Авіакон», шосткинських науково-дослідному інституті хімічних продуктів, казенних заводах «Імпульс» та «Зірка», аби повністю задовольнити їх потребу в кадрах, підібрати найкращих спеціалістів.

Наприклад, донедавна найбільший голод на робітничі професії відчував Шосткинський казенний завод «Імпульс». Він потребував 300 спеціалістів. За короткий термін місцевий центр зайнятості сприяв працевлаштуванню 283 осіб, таким чином майже повністю укомплектувавши кадрами це підприємство.

Тісна співпраця служби зайнятості з роботодавцями підприємств оборонної промисловості продовжується. Сьогодні підприємства галузі потребують слюсарів з ремонту автомобілів, слюсарів-складальників літальних апаратів, економістів, інженерів, штампувальників (холодно-штампувальні роботи), наукових співробітників, свердлувальників, верстатників, випробувачів агрегатів, приладів та чутливих елементів, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, контролерів виробів, напівфабрикатів та матеріалів, різальників на пилах, ножівках та верстатах, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

Досягнута домовленість, що у найближчій перспективі служба зайнятості на замовлення роботодавців підприємств оборонної промисловості Шостки та Конотопа підготує необхідних спеціалістів різного фаху. Для цього триває комплектація навчальних груп з числа тих, хто стоїть на обліку в центрах зайнятості як безробітні.

З усіма підприємствами концерну, що працюють в області, підписані угоди про співпрацю, періодично проводяться спільні заходи, ярмарки вакансій, репрезентації працедавців. Отже, кожен безробітний має змогу зробити усвідомлений вибір майбутньої професії.

Завдання одне: під час війни підприємства оборонної промисловості не повинні відчувати брак кадрів.

За інформацією прес-служби Сумського обласного центру зайнятості

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top