telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Он-лайн будинок юстиції» працює на всеукраїнському рівні

Міністерство юстиції України репрезентувало вихід «Он-лайн будинку юстиції» на всеукраїнський рівень. Віднині його послугами зможуть скористатися всі українці. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.

«Ми репрезентуємо вже як національний проект «Он-лайн будинок юстиції», який пропрацював у тестовому режимі на рівні Києва майже рік. Цей проект увібрав у себе всі сервіси, які міністерство надає в електронному вигляді. Це той проект, який буде прикладом для інших міністерств стосовно того, як розбудовувати електронне врядування та спрощувати життя кожного українця», – зазначив міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, на порталі сервісу можна знайти інструкцію з отримання кожної запропонованої послуги, а також залишити відгук.

Окрім вищезгаданих сервісів, українці також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів міністерства юстиції, зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис.

«Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін у реєстрах бізнесу й нерухомості щодо твого майна», – додав очільник міністерства юстиції.

За його словами, міністерство юстиції ще 3 роки тому прийняло рішення максимально рухатися до передових технологій, щоб позбавити українців черг і зайвих папірців.

«Головне територіальне управління юстиції у Сумській області вже тривалий час здійснює роботу в режимі он-лайн, надаючи чимало послуг, і люди все активніше ними користуються. Відтепер перелік послуг, які можна отримати в «Он-лайн будинку юстиції», суттєво розширився, що означає ще більшу доступність, зручність, прозорість – у цьому може переконатися кожен», – акцентує начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина Свистун.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top