telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Бажаєте стати бізнесменом? Отримайте 2150 євро

Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з обласною службою зайнятості розпочала набір учасників для участі у проекті «Сприяння відбудові та сталому вирішенню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Програма із самозайнятості, мікропідприємництва, професійно-орієнтаційних курсів розрахована на осіб віком від 18 до 60. Узяти участь у програмі можуть внутрішньо переміщені особи та незахищені верстви населення, демобілізовані в запас воїни АТО, які не підлягають повторній мобілізації у розподілі 75% - ВПО, 25% - місцеві мешканці.

Для участі в проекті необхідно заповнити анкету, до неї додати скановані копії паспорту (1,2 сторінки та прописка), ідентифікаційного коду, довідки ВПО (для внутрішньо переміщених осіб), довідки учасника АТО (для осіб відповідної категорії), свідоцтва (витяг) ФОП (для приватних підприємців, які працюють як ФОП не менше 6-ти місяців на момент заповнення анкети).

Заповнену анкету та скановані документи слід надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 16:00 21.04.2017 року.

У рамках проекту заплановано дводенний тренінг, індивідуальні консультації, захист бізнес-планів або заявок.

У разі успішного захисту бізнес-плану учасники отримають професійне обладнання, інструменти або інші активи для провадження самозайнятості або підприємництва, подальший супровід бізнесу до квітня наступного року.

Максимальна вартість гранту на започаткування самозайнятості становить до 650 євро, а на розвиток власного бізнесу (мікропідприємництва) – до 2150 євро. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top