telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Із безробітного - у поліцію

Обласна служба зайнятості запропонувала Головному управлінню Національної поліції у Сумській області співпрацю у наданні послуг з добору кандидатів на службу в поліції з числа зареєстрованих безробітних або осіб, які перебувають на обліку як шукачі роботи.

«Віднині з метою проведення спільних інформаційних заходів, спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних на службу в поліції, враховуючи, що конкурс на заняття однієї вакантної посади складає від 2 до 5 осіб, у центрах зайнятості практикуватимуться дні поліції перед оголошенням конкурсу», - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Для створення інформаційного куточка в центрах зайнятості розмістять агітаційні матеріали. Інформація про перелік вакантних посад та вимоги до конкурсантів надсилатимуться наступного дня після оголошення конкурсу.

Аби підібрати осіб, здатних професійно виконувати повноваження поліції та посадові обов’язки за відповідною вакантною посадою, під час проведення конкурсу на службу в поліцію, у випадках, передбачених Законом України «Про Національну поліцію» від 02.07.2017 № 580-viii, начальникам територіальних підрозділів ГУНП області направлені доручення про співпрацю з центрами зайнятості. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top