telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині 265 роботодавців шукають працівників. Укомплектовано 3,8 тис. вакансій

Щороку Сумська обласна служба зайнятості проводить підготовчу роботу щодо укомплектування вакансій роботодавців у сезонний період.

До цієї роботи залучаються всі соціальні партнери, які мають стосунок до цього напрямку. Про це повідомив директор обласної служби зайнятості Володимир Підлісний.
«Сезонні роботи допомагають вирішити проблему зайнятості та стимулювати населення до пошуку постійної роботи. Це не тільки систематизує трудові відносини між роботодавцем та найманим працівником, але й забезпечує представлення Сумщини як аграрно-туристичного краю, що в майбутньому неодмінно позитивно вплине на економічне становище регіону», – сказав Володимир Підлісний.
До слова, за результатами проведеної роботи, на сьогодні в обласному центрі зайнятості вже сформовано Банк перспективної потреби в працівниках для виконання сезонних робіт на Сумщині.
«Цей банк налічує майже 5 тис. сезонних робочих місць від 400 роботодавців. Є робочі місця з наданням житла. Сезонних працівників потребують роботодавці сільського господарства, лісгоспів, переробної промисловості», – зазначив Володимир Підлісний.
Довідково:
Заздалегідь, ще до початку сезону, протягом січня-березня в регіоні проводилася спільна робота центрів зайнятості, органів місцевої влади та роботодавців щодо визначення сезонної потреби в працівниках.
Роботодавці потребують трактористів, трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водіїв автотранспортних засобів, слюсарів-ремонтників, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, агрономів, робітників на лісокультурних (лісогосподарських) роботах, робітників зеленого будівництва, лісорубів.
За ініціативи служби зайнятості в області проведено 30 тематичних «круглих столів» за участі 420 роботодавців, представників органів місцевої влади, управлінь агропромислового розвитку, економіки та інших учасників соціального діалогу, які причетні до питань сезонної зайнятості.
Пройшли професійну підготовку за професією трактористи, водії, слюсарі 1172 особи. Всі вони працевлаштовані у сільське господарство. З метою укомплектування робочих місць проведено більше 100 міні-ярмарок вакансій та презентацій роботодавця.
Аби поінформувати роботодавців про дотримання норм Закону України «Про зайнятість населення», легалізацію тіньової зайнятості, дотримання гарантій зайнятості працевлаштованих осіб, з початку року проведено понад 100 семінарів за участі 1,3 тис. роботодавців, 25 «круглих» столів та нарад, де взяло участь 0,6 тис. роботодавців та соціальних партнерів.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top